PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486003}

Żywy dowód

Living Proof
6,9 204
oceny
6,9 10 1 204
Żywy dowód
powrót do forum filmu Żywy dowód

Hmm...

ocenił(a) film na 8

Taka moja mini opinia. Film oparty na faktach, z cyklu Prawdziwe historie. Podobało mi się, że znani aktorzy (przynajniej dla mnie znani) wystąpili w nieco innych rolach. Amanda Bynes jako asystentka, Angie Harmon wcieliła się w postać Lilly Tartikoff (znanej filantropki i działaczki na rzecz walki z rakiem) a Regina King jako kobieta chora na raka zagrała świetnie!). No i oczywiście Harry jako Dr Dennis Slamon. Całkiem niezły film o zmaganiach m.in. z medyczną biurokracją.
Ostrzegam, że może okazać się czymś innym niż się spodziewacie.
Dla mnie 8/10

I_am_a_Bad_Girl

Chciałabym zobaczyc ten film gdzie go obejrzałeś/łaś

Adzix_fanka

a ma ktos jakis opis?? o co chodzi w tym filmie?

użytkownik usunięty
Ewka89

Proszę oto opis:
Film oparty na prawdziwej historii filmu telewizyjnego, opowiadający losy doktora Denny'ego Slamona, który to opracował lek pomagający w walce z rakiem piersi - Herceptin 2. Film "Living Proof" przedstawia między innymi historię będącej świadkiem Jehowy Barbary Bradfield - chorej na raka piersi, która była pacjentką sportretowanego w filmie doktora Slamona.

ocenił(a) film na 8

Sorki, że dopiero teraz - dawno nie zaglądałam tutaj. Nie wiem czy film będzie miał polską premierę, ale po angielsku można obejrzeć online
http://videodepot.org/living-proof-2008/

I_am_a_Bad_Girl

dzieki :):):):):):):):):)

..................................................................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones