PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33439}

Beethoven 3

Beethoven's 3rd
5,5 3 942
oceny
5,5 10 1 3942
4,7 3
oceny krytyków
Beethoven 3
powrót do forum filmu Beethoven 3

... Trafiłem na niego zupełnie przypadkiem. Szczerze, nigdy nie oglądałem kolejnych części, poza I i II, wiedziałem, że takowe są, ale nigdy nie naszło mnie, żeby obejrzeć.

Powiem tak... To jest profanacja tego, co było w dwóch pierwszych. Przejrzałem z ciekawości obsadę dalszych filmów i z tego, co widzę, obsada jest ciągle w formie rotacji - jak można zrujnować klimat rodziny Newtonów i zrobić z Beethovena zabawkę, on jest praktycznie porzucany przez kolejnych ludzi. No, młodsi tak tego nie odbiorą, ale inaczej tego określić się nie da. Już lepiej by było, gdyby po prostu bohaterami dalszych filmów były szczeniaki po Beethovenie!

GeamNicke

Mam takie samo zdanie po obejrzeniu 3 części. Zepsuli cały klimat Beethovena, który był przede wszystkim zasługą tamtych aktorów. Jeżeli chcieli zrobić kolejne części to albo ze starymi aktorami albo w ogóle. Myślę, że każdemu kto oglądał 1 i 2 część, kolejne nie przypadły do gustu. Dla mnie dobry Beethoven kończy się na 2 części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones