PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533535}
3,7 90 338
ocen
3,7 10 1 90338
1,3 15
ocen krytyków
Ciacho
powrót do forum filmu Ciacho

To jest coś strasznego. Poziom idiotyzmu prezentowny w tym filmie przechodzi już wszelkie granice.
A sytuacja z automatem w szpitalu... Trzeba być chorym na głowę i skrajnie nieodpowiedzialnym,
żeby nawet "dla żartu" pomyśleć o czymś takim.

Żenada.

Mika123_filmweb

Przecież sytuacja z automatem to jedna ze śmieszniejszych scen w filmie.I pani Barbara w tej scenie to mistrzostwo świata jest.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Ciebie pewnie śmieszy jak tak spuszczanie wody w ubikacji, bo te żarty są na takim właśnie poziomie

robercik1010

Przykro mi, że masz zerowe poczucie humoru.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Śmieszą mnie skecze Monty Pythona, śmieszą mnie prawdziwe komedie [Killer, Poranek Kojota, długo by wymieniać...] ale dla mnie ten poziom humoru jest nie zrozumiały. Co jest śmiesznego w tym, że jeden z bohaterów tarza się w psiej kupie?

robercik1010

Monty python? Chłopie daj spokój to obok komedii nie leżało nigdy, bardziej mnie śmieszy czyjeś pierdnięcie niż to ścierwo. To, że zajebiście robił z siebie debila, idealnie zagrał.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Nie jestem pewien czy trollujesz...

robercik1010

Nie nie trolluję, nie znoszę internetowych trolli. Po prostu mam poczucie humoru, którego ty najwidoczniej nie masz, bo żeby smiać się ze skeczów Monty Pythona to trzeba być chorym psychicznie.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Właśnie patrzyłem na Twój profil, i widzę że ubóstwiasz te tzw "polskie komedie"
Nie wiem kiedy się urodziłeś, ale jakbyś żył w czasach takich hitów jak Killer czy Seksmisja wiedziałbyś czym jest prawdziwa komedia

robercik1010

Jestem z rocznika 82 i wychowałem się na Seksmisji, Vabanku i Kilerze. Nie zmienia to faktu, że Ciacho trzyma poziom wyżej wymienionych.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

No cóż, ile ludzi tyle opinii, mi się nie podoba, a tobie tak.
Widocznie mamy inne gusta

Mika123_filmweb

Na tej scenie wyłączyłam film, bo bałam się zwymiotować, a mój czujnik tolerancji tak skoczył, że bałam się, ze już nie będzie działał. W najbardziej prymitywnych i seksistowskich komediach amerykańskich nie widziałam takiego podpoziomu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones