PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628207}

Kraina Jane Austen

Austenland
6,0 11 636
ocen
6,0 10 1 11636
Kraina Jane Austen
powrót do forum filmu Kraina Jane Austen

Dobry poziom, niezła obsada, przyzwoita gra aktorska, .... i zaskakująca końcówka. Długo
zwlekałem z obejrzeniem tego filmu, ale znowu puścili go na HBO i tym razem postanowiłem go
zobaczyć. Warto było.

ocenił(a) film na 6
konrad_84

I słusznie. Film fajniutki i miło się ogląda. Wprawdzie dysonans wprowadziła mi pani Russell - którą z trudem mogłam zaakceptować w tej roli, choć podejrzewam, że taki zabieg obsadowy przeprowadzono specjalnie - to sympatyczna fizjonomia pana Feilda zrekompensowała resztę. Dłużyzny w tym filmie oczywiście się zdarzają i czasami człowieka irytuje nagły powrót w XXI wiek, ale nie zmienia to faktu, że dla wielbicieli romantycznych historii spod znaku Jane Austen pozycja nie do pominięcia.

ocenił(a) film na 10
konrad_84

Miałam podobnie, bardzo przyjemnie się rozczarowałam. Film bardzo mi się podobał, był naprawdę zabawny, kilka razy rozbawił mnie brawie do łez. Film łatwy i przyjemny, wspaniały na relaksujący wieczór kiedy ma się ochotę na jak ja to nazywam "radosny film" który ma dać przyjemność z oglądania. Wszystkim serdecznie polecam :)

ocenił(a) film na 8
charytra

w pełni zgadzam się z opiniami :)

charytra

zgadzam się bardzo przyjemny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones