PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36307}

Legalna blondynka 2

Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
5,7 66 857
ocen
5,7 10 1 66857
Legalna blondynka 2
powrót do forum filmu Legalna blondynka 2

Fatalny

ocenił(a) film na 1

Tak słabiutkiego filmu dawno już nie widziałem. Film, który w założeniu jest komedią, nie śmieszy w ogóle. Brak choćby jednej(sic!) sceny, która wywołuje szczery uśmiech na twarzy. Elle, zamiast bawić, z każdą minutą denerwuje coraz bardziej. Trudno jest wysiedzieć do końca, więc wszyscy, którym to się udało mogą być dumni ze swojej anielskiej cierpliwości:) Stanowczo odradzam.

ocenił(a) film na 1
Vovin

Dokładnie , wysiedziałem do końca (więc należą mi się gratulacje) , jednak pod koniec filmu to z chęcią sam bym tego jej psa udusił tak mnie już ta słodka idiotka denerwowała. Kompletny brak humoru i jeszcze większy brak realizmu.

stysiek

Cierpicie na brak poczucia humoru. Nie umiecie podejść z dystansem do tego filmu.

Na codzień zazwyczaj noszę się na czarno i nienawidzę słodkich idiotek, ale ten film uwielbiam.

ocenił(a) film na 1
Divine

Eee tam. Poczucia humoru mi nie brakuje, ale na pewno nie trafia do mnie humor z tego filmu. Okropna naiwność i nadmierna słodycz w dużych ilościach. A na dodatek jeszcze fakt, że na końcu najzagorzalsi wrogowie stają się największymi sprzymierzeńcami. Może Ciebie to bawi, mnie tylko mierzi.
Z dystansem podszedłem do "Legalnej blondynki" i było nawet znośnie. Tutaj moja wyrozumiałość szybko pierzchła. Ten film zrobiony był wyłącznie, żeby zarobić trochę na tych, którym podobała się jedynka. Ten sam schemat, osadzony tylko w innym miejscu i wśród innych osób. Powielone pomysły z pierwszej części, tyle że dużo gorzej wykonane.
Słodkie idiotki niech sobie istnieją. Mają to do siebie, że początkowo są całkiem zabawne, później zaczynają tylko grać na nerwach. Podobnie jest z tym filmem. Tyle tylko, że w "Legalnej blondynce 2" nawet na początku brakuje zabawnych momentów.
Rzadko kiedy film potrafi tak szybko zniechęcić do oglądania.

ocenił(a) film na 3
Vovin

Jestem beznadziejny nijak nie umiem wytrwać do końca tego filmu. Może to i dobrze. Zgadzam się pierwsza część była spoko, lecz druga najgorsza na świecie. bleeeeeee.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones