PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31091}

Legalna blondynka

Legally Blonde
6,1 208 655
ocen
6,1 10 1 208655
5,9 19
ocen krytyków
Legalna blondynka
powrót do forum filmu Legalna blondynka

Owszem, bohaterka to blondynka lubiąca róż i imprezy. Jednak by udowodnić coś swojemu byłemu
facetowi postanawia dostać się na studia prawnicze. Okazuje się, że jest błyskotliwa, łamie
wszelkie stereotypy na temat głupich blondynek, zmienia swoje życie i nie wraca do eks pod koniec
filmu. To wspaniała rzecz, a nie kolejna komedyjka, która tylko powtarza krzywdzące stereotypy...

ocenił(a) film na 6
ChemicznyPlaz

Akurat ten film niczego nie łamie bo to jeden wielki stereotyp .Choć ukazuje blondynkę w dobrym świetle :)

ocenił(a) film na 7
ChemicznyPlaz

zupelnie nie rozumieja przeslania :-)

ocenił(a) film na 7
ChemicznyPlaz

a ten film w swojej kategorii komediowej jest naprawde dobry! pozdrawiam.

ChemicznyPlaz

Wczoraj leciał na TVP1. Uśmiałam się do łez^^Myślę,że ten film jest świetny. Ciekawe jakby by ludzie reagowali gdyby Elle była brunetką? Film stracił by sens. On pokazuje,że blondynki nie są takie głupie.

ocenił(a) film na 8
Angel_Blonde

Dla mnie głupia jest osoba, która myśli stereotypowo. Co ma wspólnego kolor włosów z inteligencją? Jakim trzeba być idiotą, żeby oceniać kogoś na podstawie koloru włosów:/ Istnieje wiele mało błyskotliwych blondynek, ale także wiele brunetek/szatynek/rudych, które nie grzeszą myśleniem. Niestety ten głupi stereotyp jest tak głęboko zakorzeniony, że dyskusja na ten temat w sumie i tak nie ma sensu. A film również mi się podobał:)

K_i_N_g_A_88

Tu chyba bardziej niż o włosy chodziło o całokształt - ten styl mówienia, mimika, stroje a la barbie, obcasiki i spędzanie czasu :). A filmu nie dałam rady obejrzeć do końca. Nie dałam rady, strasznie mnie drażnił. Moze kiedyś ?

ocenił(a) film na 8
Szarobure

Dokładnie :) Ja dziś obejrzałam drugi raz, i urzekł mnie fragment, w którym Elle siedząc u fryzjera czy biegając na bieżni studiowała książki :) To uroczo pokazywało, że nawet jeśli ktoś pasuje do stereotypu, niczego to nie determinuje ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones