PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448750}

Legalne blondynki

Legally Blondes
4,7 8 184
oceny
4,7 10 1 8184
Legalne blondynki
powrót do forum filmu Legalne blondynki

Ma ktoś info, czy bedzie druga część? Bo zakończenie jedynki to sugeruje, ale nie znalazłam żadnego info na necie. A chyba uż powinno coś pisać?

ocenił(a) film na 10
aka13

Ja znalazłam. Pod hasłem ,,Camilla i Rebecca Rosso" w Wikipedii. Pisze, że siostry zagrają w 2011 roku 2 cześć filmu. Już się nie mogę doczekać.. Szkoda, ze premiera będzie pewnie jakoś w 2012-13 roku. :(

aka13

A to przypadkiem nie jest po prostu trzecia część Legalnej blondynki ???

Hikaru_Oyama

Nie. To zwyczajne video-popluczyny na bazie filmu.

CyboRKg

Aha:) No dobra to w sumie na jedno wychodzi, to ta sama seria;p Czyli Część trzecia..czyli jak można zrobić druga część części trzeciej;p ?

Hikaru_Oyama

Nie rozumiesz. Nie wiadomo czy kiedykolwiek powstanie czesc trzecia. Takie video kontynuacje, tworzone na bazie popularnosci pierwowzoru - sluza do puszczania w samolotach i hotelach; robia tez za wypelniacze czasu antenowego w tv. Szkoda zycia na takie bzdety.

CyboRKg

Ja i tak nie zamierzam oglądać;p

ocenił(a) film na 5
aka13

Oby nie było 2 cześci...Nie przepadam za tym filmem Dla młodzieży, ale straszna nuda i te blondynki brzydkie, a takie niby śliczne, śliczna to jest ich kuzynka Elle, a nie jakieś dwie tępe poczwary. Stanowczo polecam 1 i 2 cześć Legalnej blondynki:)

Megawiki2001

Popieram:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones