PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10001858}

Wieczny singiel

Single All the Way
5,4 4 268
ocen
5,4 10 1 4268
4,8 5
ocen krytyków
Wieczny singiel
powrót do forum filmu Wieczny singiel

Film słodki i puchaty jak stadko alpak w pluszowych wełnianych czapeczkach uroczo biegających po stokach przyprószonych świeżym, puszystym śnieżkiem. Czyli jest słodko, momentami kiczowato ale jakoś tak fajnie, jakoś tak ujmująco. Aktorstwo może i nie na najwyższym poziomie, niektóre sceny i postaci niekoniecznie potrzebne, no ale w sumie jestem jakoś tak milusio urzeczony. A filmy, które milusio urzekają zasługują na docenienie. A, uwaga, chłopy się tam całują jakby co ;)

ocenił(a) film na 3
georgelucas85

Jak można dać 8 punktów filmowi, który "momentami kiczowaty", "aktorstwo może i nie na najwyźszym poziomie" itd.? To harlekinowy gniot drętwo grany, z drętwymi dialogami i beznadziejnym podkładem muzycznym. Tak tak, to święta i można czegoś również w tej dziedzinie oczekiwać. Zwłaszcza za 8 punktów..

ocenił(a) film na 8
FilmMcGregor

No cóż, jakby Ci to powiedzieć, najwyraźniej można ;) Tak samo jak można mu dać 3 punkty. Zarówno Twoja jak i moja opinia są subiektywne i wynikają z osobistego gustu i preferencji.

ocenił(a) film na 9
FilmMcGregor

Owsze, można. Ja dałem 10, a też mam wrażenie że czasem przewija się kicz :D Po prostu podobał mi się ten rozdmuchany, świąteczny na strój, który mi się udzielił.

ocenił(a) film na 3
FilmMcGregor

Dokładnie film drętwy,a ta cała gejoza aż wylatuje jak lawa z wulkanu,ciągle tylko gej,gej,gej.Netflix już przesadza z promowaniem tego.Rozumiem może być jakiś epizod homoseksualny w filmie.Ale tu to było na okrągło,do znudzenia i obrzydzenia.Daje 3 tylko za fajne otoczenie w którym dzieje się ta cała fabuła,oraz za fajną rodzinkę głównego bohatera.

ocenił(a) film na 4
jazdowicz2666

Trudno żeby nie było ciągle gejów skoro historia opowiada historię gejowskiej miłości...

ocenił(a) film na 10
klajstus

XD hahahah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones