James ReadII

James Christopher Read

7,2
874 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Read

- Miał poważne wątpliwości, czy powinien przyjąć angaż do roli Georga.
- Ożenił się z Wendy Kilbourne swoją serialową partnerką z "Północ Południe"
(Wendy jest Irlandką, podobnie jak grana przez nią Constance). Są małżeństwem do dziś.
- Doskonale dogadywał się z Patrickiem Swayze podczas kręcenia I sezonu serialu. To właśnie Patrick nauczył go jazdy konnej - przed rozpoczęciem zdjęć do serialu zaprosił go na swoje ranczo w Teksasie. Jednak podczas kręcenia II sezonu ich przyjaźń uległa wyraźnemu ochłodzeniu. Patrick - dusza towarzystwa - brylował na imprezach i szczycił się tym, że sam zagrał we wszystkich ryzykownych scenach, rezygnując z kaskadera - w przeciwieństwie do Jamesa. Serialowy George stronił od hucznych zabaw, w wolnym czasie spotykał się w tajemnicy z Wendy. Swayze stawał się coraz bardziej zaczepny wobec swego filmowego przyjaciela. Wydawało się, że oboje za bardzo wczuli się w swoje role - jak wiadomo Orry i Main kłócili się nie raz. W powietrzu wisiała bójka, ale James nie dał się sprowokować. W ostatnich tygodniach na planie aktorzy w końcu doszli do porozumienia - pewnego wieczoru spotkali się przypadkiem, poszli do baru i... skończyli pod stołem, próbując przepić jeden drugiego. Kolejnego dnia nie było mowy, aby byli w stanie odegrać jakiekolwiek sceny...
Ciekawe, jak potoczyły się dalsze losy ich znajomości. Niestety nie mogłam dotrzeć do żadnych informacji na ten temat.
- Niemieckie "Bravo" twierdzi, że James złamał sobie nos aż... trzy razy.
- James ma konto na Twitterze (@jamzread).

Uważam, że świetnie wcielił się w rolę Hazarda, zwłaszcza w sezonie I i II.
Ogromna szkoda, że nie zrobił większej kariery...

Ribanna

Z tego co wiem na planie "Północ-Południe" zrodziło się 5 lub 6 małżeństw, ale tylko małżeństwo Jamesa i Wendy (George i Konstancja), przetrwało próbę czasu. Finałami innych związków, były niestety rozwody. I tu pytanie do ciebie, czy to prawda?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones