Raja Gosnell

Raja Raymond Gosnell

5,1
516 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Raja Gosnell

Wyreżyserował fajne filmy!!A po jego imieniu myślałem że to baba :pAle te zdj.mówi samo za siebie :p

pawelluci

Co ty gadasz smerfy jego nie były fajne. Najgorsze zło jakie widziałem. Przez ten szajs nienawidziłem tych niebieskich ludków.

LukerGulson

Mi się smerfy za dzieciaka podobały i jego i serial, a film w 3D z 2017 mi się bardzo podobał, bo byłem na nim w kinie

Dubbingorozec

Film z 2017 roku Smerfy Poszukiwacze Zaginionej Wioski to nie było jego. To Kelly Asbury wyreżyserował. Raja był producentem wykonawczym. Co do jego filmów 3D to zrobił ze smerfów totalnych debili, idiotów, dzbanów, którzy nie rozumieją naszego świata. Jedynie co potrafią to wszystko psuć, śpiewać to wkurzające gówno. Zapamiętałem to wszystko i ciągle mnie to dobija. Nawet psychiatra mi w tym nie pomógł. Trzeba nie było robić smerfów w świecie ludzi, to bym się nie przyczepił. Teraz to już za późno.

LukerGulson

Wiem że nie on reżyserował smerfy z 2017 -_-
Ale chodzi mi o to że jako dziecko bardzo mi się podobały smerfy Raji, ale tak samo oryginalne

Dubbingorozec

A mi jego smerfy mi się nie podobały. Później jak zacząłem się interesować starymi smerfami to mi rodzice mi gnoili że smerfy są dla przedszkolaków. I że ja dorosły się smerfami interesuję. By wiedzieli co się działo u nas w Polsce Kiedy była ta smerfomania jak ludzie się za smerfy przebierali. Ciągle się z moimi starymi biłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones