Sally FieldI

Sally Margaret Field

7,9
13 386 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sally Field
_Madie_

Nie wiem jaka najlepsza. Moim zdaniem do jej największych pierwszoplanowych osiągnięć należy Norma Rae. Z ról drugoplanowych wyróżniłbym rolę w Forrest Gump. Z produkcji telewizyjnych - Maggie Wyczenski (Ostry dyżur) i tytułową Norę Walker (Bracia i siostry). Teraz Sally wraca na duży ekran jako żona Lincolna i nie mogę się doczekać, aż obejrzę jej występ. Na razie po trailerze widzę, że ma spore szanse na trzeciego Oscara...

_Madie_

Dawid Coopperfield !!!! I "Bracia i siostry ". Urodziła sie w tym dniu , co ja i od pierwszego spojrzenia przypadła mi do gustu. Jest lepsza od Maryl Streep i Emmy Tompson.

_Madie_

Mało widziałem, ale wpadła mi w oko w filmie "Mistrz kierownicy ucieka". Od tego czasu ją rozpoznaję na ekranie :)

Kriss_11

Zdecydowanie: Oko za oko, Norma Rae, Sybil, Lincol

Kriss_11

Pieknie wygladała w tym filmie. Zreszta do dzis wyglada super .

_Madie_

Uwielbiam ją w roli matek- cudownych i ciepłych w Stalowych magnoliach i Forrest Gump i taką gorszą wersję w Ostrym dyżurze:)

alien_2

W takim razie koniecznie zobacz ją w roli Grety w Maniac

_Madie_

Wspaniała aktorka bardzo lubię jej filmy a zaczęło się od "Mistrz kierownicy ucieka" i "Stalowe magnolie" poprzez "Forest Gump" do "Lincoln", pozdrawiam fanów

_Madie_

"Miejsca w sercu", "Oko za oko", serial "Kobieta wielkiego ducha" i wiele innych. Jest po prostu świetna! Pozdrawiam.

_Madie_

Zdecydowanie "Stalowe Magnolie" oraz "Forest Gump"

_Madie_

W filmie Sybil zagrała wspaniale. Świetnie wczuła się w role kobiety, która ma poważne problemy psychiczne. Raz jest odważną kobietą innym razem szarą myszką. Film oparty na faktach.

_Madie_

Ze względu na jej specyficzną wrażliwość Sally słynie z ról matek, lecz moja ulubiona jej rola to jako kobiety walczącej o wolność - Norma Rae.

_Madie_

Norma Rae. Zdecydowanie. Bardzo niedoceniony film w Polsce.

_Madie_

Sybil...

_Madie_

Tylko razem z córką

_Madie_

czy ktoś widział jej rolę w "Ostrym dyżurze?"- grała świetnie ,wspomniałam akurat bo to epizody były a bardzo znaczące :)

_Madie_

najbardziej utkwiła mi w pamięci w dwóch rolach, mianowicie Miranda Hillard w "Pani Doubtfire" oraz jako Pani Gump :)

genialna aktorka!

twism

a mi tylko kojarzy sie z pania dabfire bo grampa widzialm ponad 20 lat temu i nie wiedzialm nawet ze w nim grala ;p

_Madie_

Sybil.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones