PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041729}
7,7 16 068
ocen
7,7 10 1 16068
7,3 9
ocen krytyków
Beckham
powrót do forum serialu Beckham

Manchester United

ocenił(a) serial na 8

Wspaniałe czasy Czerwonych Diabłów i ich pamiętne mecze. Może nie wszyscy im kibicowali jednak każdy doceniał. Beckham gracz wybitny i wielka postać medialna. Nie byłem kibicem ManUnited, ale w finale 1999r. w Barcelonie byłem za nimi. Ta końcówka...

ocenił(a) serial na 9
Demolo

Piękne czasy, złote pokolenie piłkarzy jak Beckham, Scholes, bracia Neville, Giggs i Fergusson, który to tak niesamowicie wszystko poukładał. Gdyby ktoś wtedy powiedział, że po latach to City będzie rządzić w Manchesterze i całej lidze, a United będą od 10 lat w takim kryzysie to każdy wziąłby tą osobę za odklejeńca. Beckham miał swoje świetne i gorsze momenty. Jako dzieciak pamiętam, że wyobrażałem sobie, że całą karierę aż do końca będzie zawodnikiem United i zostanie absolutną legendą tego klubu. Potem wybrał real, był jeszcze Milan Psg i końcówka w MLS. Wielu powie, że dało się wykrzesać z tej kariery więcej. To prawda, ale ostatecznie nie ma wątpliwości, że stał się globalną marką dla samego siebie i każdy fan piłki nożnej będzie pamiętał jego niesamowite rzuty wolne i mnóstwo pięknych goli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones