PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612282}
7,2 2 551
ocen
7,2 10 1 2551
DiRT 3
powrót do forum gry DiRT 3

Ogólnie gra jest niezła, świetna grafika i udźwiękowienie (genialny soundtrack!), ale jest kilka rzeczy, które mi się nie
podobają, Po pierwsze model jazdy - auta są tu o wiele zbyt nadsterowne. Po drugie długość tras - może tylko mi się tak
wydaje, ale mam wrażenie, że odcinki specjalne są tu strasznie krótkie, a czas ich ładowania jest dłuższy niż sama
rozgrywka. Po trzecie - Gymkhana, która sama w sobie jest okej i właściwie można by na niej oprzeć całą grę, ale do
rajdów niezbyt pasuje. Sorry, Codies, ale konkurencyjna seria WRC bardziej mnie wciągnęła.

ocenił(a) grę na 9
Mariusz534

Trzeba przyznać racje do pewnych kwesti, ale i tak uważam, że twoja ocena jest zbyt surowa. Gra sama w sobie jest świetna i przynosi wiele radości. Co do ładowania tras nie wiem czemu tak długo to u ciebie zajmuje. U mnie trwa to maks 5 sekund

ocenił(a) grę na 6
FoxRox

Żeby nie było, że oceniam po jednym wyścigu - przeszedłem tą grę i w sumie nie wspominam jej najgorzej, jednak mniej więcej od połowy kariery odczuwałem już znużenie i grałem byle przejść, i - co najciekawsze - do samego końca nie mogłem przyzwyczaić się do modelu jazdy, który jest definitywnie największą wadą tytułu. Gdyby nie on, pewnie oceniłbym grę przynajmniej oczko wyżej. Nie wiem, z czego wynikał długi czas ładowania tras - wszystkie opcje graficzne ustawione były na max i gra działała płynnie.

ocenił(a) grę na 9
Mariusz534

W prawdzie jest faktycznie to, że gra nie jest obszernie rozbudowana. Też oczekiwałem wielu długich tras, stawiających wyzwanie i wymagających dużo czasu oraz cierpliwości, przez co zawiódł mnie sam fakt krótkich odcinków. Chociaż ja sam jako fan samochodów uważam że model jazdy jest całkiem dobry, zawieszenie pracuje, napęd jest różnie przekazywany.

Być może ta gra to kolejny krok by stworzyć idealną samochodówkę, czekam, aż będzie można w końcu przejechać trasę, której pokonanie zajmuje powiedzmy 15-30 minut. Czas pokaże, możemy tylko gdybać.

ocenił(a) grę na 6
FoxRox

W takim razie czekamy na Dirta 4, może Codemasters zaskoczy nas rajdami idealnymi ;)

ocenił(a) grę na 8
Mariusz534

Jeśli chodzi o nadsterowność to masz zdecydowaną rację, na przykład Impreza w każdej części była najlepszą rajdówką, a tu w ogóle nie jest dobra

ocenił(a) grę na 6
Mariusz534

Dokładnie, Gymkhana to coś na jakiś dodatkowy bonus, który można sobie dla radochy odpalić, jeżeli komuś takie pierdoły rzeczywiście sprawiają radość (1.2% graczy te wyczyny ukończyło wg statystyk osiągnięć steam). Absurdalne jest, że wcisnęli to do kariery wyścigowej i zamiast normalnej jazdy każą mi uprawiać jakieś skakanie przez płotki.

ocenił(a) grę na 8
sylvan666

najgorsze w tej odsłonie jest to, że mimo licencji WRC, nie można po prostu zagrać mistrzostw świata. no ale to też jest związane z ich nieróbstwem, bo jak robić mistrzostwa kiedy przygotowali ledwie 5 rajdów. nic dziwnego że żadna gra w naszych czasach nie dorówna Colinowi 2.0. i niech nikt nie wyjeżdza z DirT Rally bo jeszcze gorsze niż DirT 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones