PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846059}
7,3 64
oceny
7,3 10 1 64
Last Epoch
powrót do forum gry Last Epoch

Last Epoch jest pierwszą grą, która przywróciła namiastkę emocji jaka towarzyszyła mi podczas ogrywania legendarnego Diablo 2. Zawiedziony betą Diablo 4, która okazała się dla mnie drewniana i miałem wrażenie, że jest kolejnym marnym portem, tym razem z urządzeń mobilnych, sięgnąłem właśnie po tą pozycję i przeżyłem spore zaskoczenie, tym razem na plus. Brakuje tutaj graficznych wodotrysków, cinematików, czy głosu nieśmiertelnego Andrzeja Gawrońskiego, typowych dla produkcji Triple-A, ale cała reszta przypadła mi do gustu dużo bardziej, niż to, co zobaczyłem w Diablo 4 i 3.

Przepisem na sukces tej produkcji w moich oczach, okazało się, odświeżenie sprawdzonych rozwiązań z Diablo 2, a nie wymyślanie od nowa kwadratury koła, jakie widzimy w nowszych produkcjach z sanktuarium od Blizzarda. Diablo 4 będzie porażką, nie mam , co do tego najmniejszych wątpliwości. Miejmy nadzieję, że na tych zgliszczach wrośnie nowy tytuł AAA, Last Epoch jest wspaniały kandydatem do tej pozycji. Trzymam kciuki za sukces komercyjny produktu. Gra w chwili pisania tych kilku słów jest całkowicie grywalna, ma już ogromnym endgame i jest dostępna na platformie STEAM w cenie około 160 zł, co przy blisko 400 lub ponad, jakie trzeba wydać na Diablo 4, jest nie lada gratką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones